SmartWatch z AliExpress – TOP 5!

Smartwatch z aliexpress top 5

Popularność zegarków smartwatch ciągle rośnie, a producenci cały czas starają się podnosić poprzeczkę i wypuszczają na rynek coraz nowsze modele, uzupełnione w dodatkowe funkcje. Powszechnie znane produkty marki Xiaomi osiągnęły ogromny sukces i zamiłowanie wśród użytkowników. Jakość ich produktów jest na najwyższym poziomie, przy zachowaniu dość niskiej ceny, w porównaniu do konkurencyjnych marek. Dzisiaj jednak skupimy się na mniej popularnych zegarkach, które są dostępne na AliExpress i użytkują je tysiące osób!

GETIHU DZ09

Naszą listę otwiera smartwatch Getihu DZ09, który jest niewątpliwym ulubieńcem pośród klientów AliExpress. Zegarek jest lekki i elegancki. Prosty design i stonowane kolory idealnie sprawdzają się do codziennego użytkowania, niezależnie od stroju. Mnogość funkcji, które oferuje wspomniany model, dają możliwość szybkiego dostępu do plików, zdjęć czy wiadomości. Prosty i intuicyjny w obsłudze, a jego koszt to zaledwie niecałe 40 zł. – Dostępny tutaj.

  SPECYFIKACJA FUNKCJE
EKRAN 1.56 inch Monitoring snu
RAM <128 MB Krokomierz
KAMERA 0.3 MP Odbieranie połączeń i wiadomości
BATERIA 300-450 mAh Kalendarz i alarm
PROCESOR MTK Platform 6261 Odtwarzacz audio
KOMPATYBILNOŚĆ Android – pełna
IOS – ograniczona
Nagrywanie dźwięku i kamera
JĘZYK APLIKACJI Polski Dostęp do aplikacji

 

VERYFiTEK Q9

Model VERYFiTEK Q9 jest w szczególności przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie. Jego funkcje zostały wyposażone w 4 tryby sportowe, które idealnie sprawdzają się podczas zróżnicowanych treningów. Dodatkowy licznik kroków i spalonych kalorii wspomaga w monitorowaniu aktywności poza treningowej. Zegarek posiada również funkcję, która przypomina nam o czasie spędzonym w bezruchu. Dzięki temu możemy lepiej zadbać o przykładowy czas spędzony przy biurku. Ten model możemy zakupić już za niecałe 80 zł – Znajdziesz go tutaj.

  SPECYFIKACJA FUNKCJE
EKRAN 1.3 inch TFT Krokomierz
RAM <128 MB Monitoring snu
BATERIA 120-180 mAh Licznik kalorii
ROZDZIELCZOŚĆ 240*240 Miernik ciśnienia krwi
PROCESOR nordic52832 4 tryby sportowe
BLUETOOTH 4.0 Odbieranie połączeń i wiadomości
KOMPATYBILNOŚĆ Android i IOS – pełna Przypomnienia o piciu wody
JĘZYK APLIKACJI Polski Kalendarz i alarm

LOKMAT SmartWatch

Design zegarka przypadnie do gustu osobom, które cenią sobie klasyczne wybory. Wyglądem przypomina model analogowy, przy zachowaniu innowacyjnych funkcji. Dostępny już od 75 zł – Sprawdzisz tutaj.

  SPECYFIKACJA FUNKCJE
EKRAN 1.1 inch Krokomierz
BATERIA 120-180 mAh Licznik odległości i kroków
RAM <128 MB Odbieranie połączeń i wiadomości
ODPORNOŚĆ na kurz i wodę Stoper
KAMERA ZDALNA Tak Zegar i kalendarz
KOMPATYBILNOŚĆ Android i IOS – pełna Aplikacja Sport+
WYŚWIETLACZ LCD Analiza danych

ZAPET

To najtańszy model na naszej liście, którego możliwości nie odbiegają od konkurentów. Niewielka bransoletka zapewnia nam dostęp do innowacyjnych funkcji, które są niezwykle przydatne podczas aktywności fizycznej. Smartwatch to nie tylko dodatek dla sportowców, ale również osób, które cenią sobie wygodę i dostęp do najważniejszych aplikacji w zasięgu ręki. Zdecydowanym plusem jest cena tego modelu, ponieważ możecie go kupić za zaledwie 30 zł – Dostępność możecie sprawdzić tutaj.

  SPECYFIKACJA FUNKCJE
EKRAN 0.96 inch Krokomierz
PROCESOR I15 Miernik ciśnienia krwi
KOMPATYBILNOŚĆ Android i IOS – pełna Licznik kalorii
BLUETOOTH 4.0 Monitoring snu
BATERIA <120 mAh Czujnik bezruchu
RAM 512 mb Tryb “nie przeszkadzać”
WYŚWIETLACZ OLED Odbieranie połączeń i wiadomości
JĘZYK APLIKACJI Angielski Alarm

SmartWatch V8

W odróżnieniu od ściśle określonych funkcji monitorowania zdrowia i dodatkowego dostępu do aplikacji ten model został wzbogacony w przydatne narzędzia użytku codziennego. Model ten będzie dobrym wyborem dla osób, które stawiają na klasyczny design, a zegarek ma im służyć na co dzień. Możecie kupić go już od 50 zł – Dostępność możecie sprawdzić tutaj.

  SPECYFIKACJA FUNKCJE
RAM <128 MB Odbieranie połączeń i wiadomości
KAMERA 1.3 mp Kalkulator
EKRAN 1,54 inch Muzyka
BATERIA 200-450 mAh Tryb “Anti-lost”
ROZDZIELCZOŚĆ 240*240 Czujnik bezruchu
PROCESOR MTK6261D Asystent Fitness
BLUETOOTH Ver 3.0 Monitoring snu

Jak widzicie, na AliExpress możecie dostać różnego rodzaju zegarki typu smart, które różnią się posiadanymi funkcjami i udogodnieniami. Dodatkowo możecie wybrać ulubiony design i postawić na prosty i podręczny model lub bogato zdobiony, zachowany w stylu analogowym. Zapoznajcie się z ofertą i znajdziecie model, który najlepiej odzwierciedla Wasze oczekiwania. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat wspomnianego zegarka od Xiaomi, sprawdźcie naszą recenzję MiBand 3 – tutaj.

Przewiń do góry