Najlepsze roboty sprzątające z AliExpress

Ranking robotów sprzątających 2019

Ciągle rosnąca popularność robotów sprzątających powoduje, że trudno odnaleźć się pośród dostępnych rodzajów i rozróżnić ich parametry, żeby wybrać ten najlepszy. 

W dzisiejszym rankingu porównamy jedne z najpopularniejszych modeli z AliExpress i postaramy się ułatwić Wam zakup w przyszłości.

ILIFE A9s

robotów sprzątających

Robot 2w1 – odkurzanie i mopowanie za pomocą nakładki wibrującej. Dodatkowo bardzo duży pojemnik (600ml), wytrzymała bateria, umożliwiająca nawet 90 minut pracy i dwie wymienne szczotki centralne. Wysokość wynosi 7,6 centymetra, więc możemy być spokojni, że dotrze pod każdy mebel.

Urządzenie wyposażone jest w kamerę, dzięki której skanuje pomieszczenie i zapamiętuje, gdzie zakończyło pracę w razie wyczerpania baterii. Unika, dzięki niej, również kolizji. Sterowane za pomocą aplikacji, dodatkowo wyposażone w technologię I-Voice, dzięki której informuje o swoich postępach. Dość przydatna funkcja dla posiadaczy dużego metrażu, kiedy robot szybko znika nam z oczu. Możliwa jest również regulacja siły ssącej i ustawienie harmonogramu sprzątania na cały tydzień.

ILIFE A9s cieszy się dużą popularnością na stronie AliExpress. Prawie 700 zamówionych sztuk i ocena 4,9/5 przy 273 opiniach!

Cena – 1271,13 zł

Dostępny tutaj – Kliknij! 

 

 ILIFE V8s

robotów sprzątających

Robot sprzątający z funkcją mopowania. Wyposażony w 750 ml pojemnik na kurz i 300 ml zbiornik na wodę oraz dwie szczotki boczne. Sterowany za pomocą pilota, posiadający funkcję inteligentnego sprzątania i zapamiętywania miejsc. Wydajna bateria zapewniająca do 120 minut pracy. Sprzęt o wysokości 8,1 centymetra.

Model ten posiada bardzo dobre recenzje, a ilość zamówionych sztuk przekracza 4000 sztuk!

Prawie 2000 opinii zapewniło mu ocenę na poziomie 4,9/ 5 gwiazdek. Wydaje nam się, że to mówi o tym produkcie wystarczająco dużo.

 

Cena – ok. 890 zł

Dostępny tutaj – Kliknij! 

ILIFE V5s Pro

robotów sprzątających

 

Zdecydowanie jeden z najtańszych robotów sprzątających dostępnych na rynku.

Podobnie do poprzedników posiadający dwie funkcje: odkurzanie i mopowanie. Posiada 4 tryby czyszczące i można regulować moc siły ssącej. Wysokość robota to 7,6 cm, a bateria umożliwia pracę do 120 minut. Robot został również wyposażony w czujniki umożliwiające unikanie przeszkód i zabezpieczające przed spadaniem.

Model ten jest jednym z najczęściej wybieranych. Jest to zapewne spowodowane ceną, jednak jego funkcje nie odbiegają znacznie od droższych kolegów. Ilość zamówień, na ten moment, na stronie AliExpress to prawie 7000 sztuk. Ocena stoi na poziomie 4,9/ 5 przy prawie 3500 opiniach.

Cena – ok. 650zł

Dostępny tutaj – Kliknij! 

ILIFE V3s PRO

robotów sprzątających

Jeden ze starszych modeli marki ILife, jednak wyróżniający się po względem dedykacji użytkowania.
Robot ten został sprecyzowany jako urządzenie odkurzające sierść – idealny dodatek dla właścicieli czworonogów.

Wyposażony w technologię AirAway, która ma za zadanie redukować zatykanie się dyszy ssącej i eliminować nieprzyjemne zapachy. Duża moc i szeroki kanał ssący ma uporać się z sierścią i włosami bezproblemowo.

Posiada 5 trybów sprzątania i daje możliwość ustawienia harmonogramu jak w przypadku innych modeli. Dodatkowo wyposażony w czujniki pozwalające unikać kolizji i zbiorniki o pojemności 300 ml – dość niewielkie w porównaniu do poprzedników. Urządzenie jest bardzo ciche i sterowane za pomocą pilota.

Mimo wielu nowych modeli, ILIFE V3s wciąż cieszy się popularnością. Prawie 2000 zamówionych modeli i ocena na poziomie 4,9/5 przy ponad 800 opiniach.

Cena – ok. 540 zł

Dostępny tutaj – Kliknij! 

Roborock S50 S51 Xiaomi

robotów sprzątających

Jeden z najpopularniejszych modeli Xiaomi wyposażony w funkcję mopowania.

Urządzenie posiada 5 trybów pracy, które obsługujemy za pomocą aplikacji mobilnej, w której również możemy zaplanować harmonogram sprzątania.

Robot został wyposażony w system nawigacji laserowej, dzięki której skanuje pomieszczenie i porusza się po nim bezkolizyjnie. Dodatkowo bardzo dobrze radzi sobie z dywanami, ponieważ posiada funkcję wykrywania ich i automatycznego zwiększenia mocy. Jednocześnie z łatwością wykrywa obniżenia w terenie, więc nie trzeba się martwić, że np. Spadnie ze schodów.
Wysokość robota to 9,6 cm, a pojemność zbiorników określona jest na 480 ml. Dodatkowo posiada wydajną baterię, która umożliwia pracę do 150 minut.

Roborock S50 S51 Xiaomi to zdecydowanie najlepszy model tego producenta o czym świadczy ilość zamówionych sztuk na poziomie 520 i ocena 4,9/5 przy prawie 200 opiniach.

Cena – ok. 1500 zł

Dostępny tutaj – Kliknij!  

 

 

 

 

ILIFE V7s Plus 

 

Na koniec wisienka na trocie, najczęściej zamawiany robot sprzątający z AliExpress. Odkurzacz posiada 4 tryby sprzątania.  Maksymalny czas pracy to 120 minut więc spokojnie wystarczy na posprzątanie całego mieszkania. Robot sprzątający ILIFE V7s plus posiada także funkcje mopowania więc idealnie nada się do sprzątania kuchni gdzie takie mokre plamy zdarzają się chyba najczęściej. Do robota otrzymujemy także pilota do zdalnego sterowania. Robot sam wybiera w jaki sposób najlepiej posprząta mieszkanie. Największym plusem tego robota sprzątającego z AliExpress jest to, że sam wraca do stacji ładującej. 

Cena – ok.  – 720 zł 

Aukcje z robotem możecie sprawdzić tutaj. 

Podsumowanie

Na rynku znajdziemy wiele modeli robotów sprzątających. Możemy z łatwością wybrać taki, który sprosta naszym oczekiwaniom. Model V3s PRO sprawdzi się idealnie dla posiadaczy czworonogów, ponieważ dzięki szerokiej dyszy ssącej bez problemu rozprawi się z sierścią i włosami. Jeżeli zależy Wam na robocie 2w1 warto postawić na V7s PRO lub V5s PRO, które świetnie sprawdzają się do odkurzania i mycia podłóg. Kierując się najnowocześniejszym i najbardziej innowacyjnym modelem możemy polecić ILife A9s. Wybór zależy od Was i Waszych oczekiwań.

Mamy nadzieję, że poniższa grafika wspomoże Waszą decyzję poprzez porównanie parametrów z innymi modelami.

 

Przewiń do góry