Najpopularniejsze chińskie sklep

Najpopularniejsze chińskie sklepy

1. AliExpress

AliExpress to największy chiński sklep internetowy cieszący się coraz większą popularnością wśród Polaków. Można tutaj znaleźć wiele produktów w cenach dużo niższych niż w Polsce. Serwis cieszy się także dużą popularnością dzięki aukcjom ukrytym o których więcej dowiesz się tutaj. Jeżeli jeszcze nie masz konta na AliExpress to mamy dla Ciebie artykuł, w którym wyjaśniamy jak to zrobić! Zobacz artykuł! 

2. GearBest

Największy konkurent AliExpress, słynący głównie z elektroniki. Śmiało można powiedzieć, że ten sklep ma największy asortyment jednak ceny są tutaj trochę wyższe. To co wyróżnia GearBest to dostęp do kuponów rabatowych, które często pozwalają kupić produkt nawet do 20% taniej niż cena regularna. 

3. Banggood.com

Banggood mimo, że nie jest jeszcze bardzo popularny w Polsce, w innych krajach cieszy się dużą popularności. W tym sklepie znajdziecie głównie elektronikę i ciekawe chińskie gadżety.

4. Geekbuying

Geekbuying.com to chiński sklep, w którym znajdziecie głównie elektronikę i gadżety. Towary głównie droższe, można powiedzieć – elektronika premium. 

5. Lightinthebox.com

Lightinthebox.com staje się coraz bardziej popularny w Polsce, znajdziecie tutaj wszystko co potrzebne do urządzenia mieszkania. 

Przewiń do góry