Najlepsze zegarki meskie z Aliexpress

zegarki-meskie-aliexpress

AliExpress zwane także jako chińskie allegro to doskonałe miejsce na zakup eleganckiego zegarka. AliExpress w swojej ofercie ma ponad kilka tysięcy męskich zegarków. Jakie zegarki męskie spośród tak wielkiego wyboru będą najlepsze? Robiąc zakupy na Aliexpress trzeba brać pod uwagę kilka rzeczy:

  • opinie o sklepie
  • jak długo sklep jest na chińskim allegro
  • opinie na temat produktu
  • feedback – najlepiej jeśli są ze zdjęciami

Na AliExpress jest kilka sprawdzonych sklepów specjalizujących się właśnie w męskich zegarkach. Możemy tam zakupić zegarki eleganckie, zegarki sportowe lub zegarki nietypowe np. bambusowe.

Zacznijmy od tych najpopularniejszych czy zegarków eleganckich.

 

zegarki-kwarcowe

Zegarki Kwarcowe z AliExpress

Na AliExpress mam kilka sprawdzonych marek z zegarkami męskimi. Rozsądną ceną minimalną naszym zdaniem jest 15 $ czyli około 60$. Kupując zegarki w niższej cenie, nie mamy pewności ile taki zegarek wytrzyma a polski zegarmistrz nie zawsze poradzi sobie z “chińską myślą techniczną”.

Najpopularniejsze zegarki mechaniczne znajdziesz tutaj – kliknij. 

Sprawdzone marki eleganckich zegarków dla mężczyzn to:

Sklepy sprzedające te świetne i stylowe męskie zegarki istnieją na AliExpress już dobrych kilka lat. Jeśli zdecydujesz się na zakup zegarka z tego sklepu to możesz być pewny swojego zadowolenia.

Warto dodać, że te zegarki wyglądają na dużo droższe niż rzeczywistości są. Niektóre modele wzorowane są na swoich luksusowych odpowiednikach. Przykładem jest ten zegarek Dom podobny do Rolexa.

zegarki-kwarcowe

Zegarki Mechaniczne

Na chińskim allegro mamy także spory wybór zegarków mechanicznych. Są stylowe i wygodne. Tak jak wspominaliśmy, przy zakupie należy kierować się głównie opiniami i realnymi zdjęciami.

Najpopularniejsze zegarki mechaniczne znajdziesz tutaj – kliknij 

Marki które oferują takie zegarki to:

Zegarki Sportowe z AliExpress

AliExpress to także doskonałe miejsce na zakup zegarka sportowego. Na aukcjach ukrytych często można spotkać zegarki marki G-Shock. Jednak zegarki bez logo są bardzo wytrzymałe i wygodne.

Sklepy które oferują takie zegarki to:

Jest to zdecydowanie najlepszy sklep, który oferuje wypasione zegarki sportowe z dobrymi opiniami!

 

Zegarki Markowe na AliExpress

Warto wspomnieć, że na AliExpress jest kilka sklepów oferujących zegarki takich marek jak: Casio, Casio Gshock, Fossil czy Diesel.

Linki do tych sklepów znajdziecie tutaj:

Zegarki Bambusowe z AliExpress

Tak jak wspominaliśmy na początku, na AliExpress można zakupić oryginalne bambusowe zegarki w super cenie! Najlepszym sklepem do takiego zakupu będzie zdecydowanie – BOBO BIRD STORE

 

Najpopularniejsze Męski Zegarki

Klikając w ten link otrzymacie dostęp do najczęściej zamawianych zegarków z AliExpress. Niektóre zegarki mimo swojej niskiej ceny wyglądają bardzo stylowo jednak pamiętajcie. Cena = jakość wykonania. Czasem lepiej dołożyć kilka złotych i kupić jeden porządny produkt niż kilka które po założeniu będą do wyrzucenia! Naszym zdaniem zegarki z aliexpress to doskonały wybór!

 

Przewiń do góry