Najlepsze produkty dla zwierząt z AliExpress

Każdy właściciel czworonoga lubi rozpieszczać swojego zwierzaka i kupować co nowe gadżety. W Polsce niewiele sklepów oferuje nam tak szeroki wybór akcesoriów, jak te dostępne na AliExpress. Oprócz zabawnych kostiumów, które nadają się jedynie do zdjęcia, możemy zakupić tam masę przydatnych produktów, które poznacie w poniższym zestawieniu.

Miski

Na AliExpress możecie znaleźć różnego rodzaju miski, które swoją stylistyką będą pasować do niejednego wystroju. Szklane, plastikowe czy metalowe? Wybierzcie ulubiony rodzaj! Warto jednak pamiętać, żeby produkt posiadał antypoślizgowe podkładki lub był na podwyższeniu, dzięki któremu zwierzak nie będzie przesuwał misek, a komfort jedzenia wzrośnie.

Podwójne miski na stojaku – Sprawdź tutaj.

Miski antypoślizgowe – Sprawdź tutaj.

Składana miska podróżna – Sprawdź tutaj.

Podwójne miski z podstawką ograniczającą zabrudzenia – Sprawdź tutaj.

Miska zapobiegająca zadławieniu – Sprawdź tutaj.

Obroże i smycze

Każdy czworonożny przyjaciel, a w szczególności ten, który przebywa na dworze, potrzebuje obroży z numerem kontaktowym. Niezależnie od tego, jak bardzo ufamy naszemu zwierzakowi, warto zaopatrzyć go w te niezbędne akcesoria, żeby zapobiec ewentualnemu zgubieniu się. Dodatkowo obroża i smycz to konieczność podczas spacerów przy ruchliwych ulicach i miejscach, gdzie jest dużo ludzi – dbamy dzięki temu o jego bezpieczeństwo. Podczas dokonywania wyboru możemy dopasować wygląd akcesoriów do własnych preferencji, jednak warto pamiętać o wygodzie zwierzaka.

Świecąca obroża LED – Dostępna tutaj.

Szelki – Dostępne tutaj.

Pas bezpieczeństwa do samochodu – Dostępny tutaj.

Smycz automatyczna – Dostępna tutaj.

Materiałowe obróżki z dzwonkiem – Dostępne tutaj.

Obroże przeciw kleszczom – Dostępne tutaj.

Obroże z chustką – Dostępne tutaj.

Kojce i posłania

Każdy pupil potrzebuje swojego własnego miejsca w domu. Z tego powodu zaopatrujemy się w różnego rodzaju łóżeczka i kojce. Na AliExpress znajdziecie wiele modeli, rozmiarów i kolorów w cenach o wiele niższych niż w polskich sklepach.

Kojec z okryciem – Sprawdź tutaj.

Koc z podszewką – Sprawdź tutaj.

Domki dla zwierząt – Sprawdź tutaj.

Pluszowa buda – Sprawdź tutaj.

Gadżety i akcesoria

Na AliExpress znajdziemy nie tylko podstawowe przedmioty dla zwierzaków, ale również przydatne gadżety do pielęgnacji czy zabawy. Wiele z nich zapewni nam dodatkowy komfort i pozwali lepiej zadbać o otoczenia wokół naszego pupila.

Gumki dla długowłosych zwierząt – Dostępne tutaj.

Woreczki na nieczystości – Dostępne tutaj.

Transporter – Dostępny tutaj.

Przyrząd do czyszczenia łap – Dostępny tutaj.

Butelka na wodę z dozownikiem – Dostępna tutaj.

Podajnik wody lub karmy – Dostępny tutaj.

Antypoślizgowe maty – Dostępne tutaj.

Zawieszki identyfikujące – Dostępne tutaj.

Rękawica do pielęgnacji – Dostępna tutaj.

Na AliExpress znajdziecie prawdopodobnie wszystko czego potrzebujecie dla swojego zwierzaka. Od podstawowych produktów do pielęgnacji, poprzez akcesoria czy zabawki. Oferują nam ogromny wybór z każdej kategorii przy zachowaniu bardzo dobrej ceny. Mamy nadzieje, że nasze zestawienie Wam się przyda i skorzystacie z przedstawionych ofert. Jeżeli szukacie czegoś więcej to koniecznie sprawdźcie na AliExpress.

Przewiń do góry