Converse z AliExpress – Jak kupić sprawdzony produkt?

Converse All Star to jedna z najpopularniejszych marek na AliExpress. Z łatwością możecie wyszukać większość dostępnych modeli w bardzo dobrej cenie. Warto jednak zwrócić uwagę skąd warto zamawiać wspomniane buty. Dzisiaj dowiecie się jak ich szukać i którzy sprzedawcy są najlepsi!

Converse z AliExpress - Jak znaleźć produkty?

Na AliExpress znajdziecie wielu sprzedawców, którzy oferują produkty Converse. Z łatwością wyszukacie dostępne artykuły wpisują na głównej stronie “Converse All Star” lub klikając tutaj!

Czy Converse z AliExpress są oryginalne?

Większość dostępnych aukcji jest opisana jako oryginalna, ale czy możemy wierzyć na słowo sprzedawcy? Większość z Was zapewne zadaje sobie to pytanie, a odpowiedź nie jest jednoznaczna. To zależy!

Na nielicznych aukcjach możecie znaleźć znak AliExpress, który został wprowadzony, aby zapewnić klientów o autentyczności produktu dostępnego na aukcji. W takim wypadku możecie być pewni, że zamawiane buty są oryginalne, ponieważ sprzedawcy objęci tym programem zgadzają się na zwrot o dwukrotności pierwotnego kosztu, jeżeli ich produkt okaże się fałszywy.

Converse z AliExpress

Co w przypadku produktów nieoznakowanych?

Zapewne większość z Was wie, że na AliExpress nie można sprzedawać replik produktów, tym bardziej na aukcjach jawnych. Z tego powodu można się zastanawiać dlaczego Converse z AliExpress są dostępne i możliwe do zakupu?
Najpopularniejszy market, sprzedający produkty na zdjęciu powyżej, funkcjonuje już od 7 lat i podaje się jako autoryzowany sklep Converse. Naszym zdaniem, gdyby sprzedawca funkcjonował na portalu w sposób nielegalny, prawdopodobnie jego strona byłaby bardzo szybko zamknięta przez AliExpress. Dodatkowo, jak możecie zauważyć, produkty są bardzo wysoko oceniane i sprzedawane w dużych ilościach. Na każdej aukcji możecie znaleźć również zdjęcia w feedbackach i oceny autentyczności.
converse z AliExpress

Jak znaleźć wiarygodnych sprzedawców Converse na AliExpress?

Jeżeli zakupy na AliExpress to dla Was codzienność, to zapewne wiecie na co warto zwrócić uwagę podczas sprawdzania sprzedawcy. Jednak dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę, zwracamy uwagę na trzy podstawowe rzeczy:
  • Recenzje klientów
  • Reputacja sprzedawcy i ocena
  • Ilość sprzedanych produktów

Ocena produktu

converse z AliExpress
Posługując się powyższym przykładem, możemy zauważyć, że sprzedaż na tej aukcji jest bardzo wysoka. Już 7221 osób zakupiło oferowany produkt, a 2962 z nich postanowio wystawić recenzję. Przy ocenie tylu osób buty zasłużyły na 4.8 gwiazdki, co sugeruje wysoką jakość wykonania i powszechne zadowolenie z produktu.

Ocena sklepu i sprzedawcy

Wchodząc na stronę sklepu wystarczy, że rozwiniemy opis oceny klikając w wskaźnik procentowy.
Po naciśnięciu w “Pozytywne opinie”  – możemy sprawdzić oceny sprzedawcy pod kątem zgodności produktu z opisem, komunikacji, szybkości dostawy. Dzięki tym informacją możemy zyskać pogląd na wiarygodność sklepu i uniknąć problemów związanych z przesyłką.
Warto również pamiętać o recenzjach, dzięki którym możemy zyskać  informacje na temat zgodności rozmiarów z tabelą i zobaczyć realne zdjęcia.
converse z AliExpress

Converse z AliExpress - Najlepsze sklepy

Mamy nadzieję, że ten artykuł przyblizył Wam temat dostępności produktów Converse All Star, które dostępne są na AliExpress. Poniżej znajdziecie linki do najpopularniejszych modeli, ze sprawdzonych sklepów! 

 

 

Długie Converse 

Krótkie Converse

Pamiętajcie również o możliwości wykorzystywania kuponów rabatowych, o których pisaliśmy tutaj! Udanych zakupów! 

1 thought on “Converse z AliExpress – Jak kupić sprawdzony produkt?”

  1. Pingback: Najlepsze sklepy na AliExpress - Gdzie warto robić zakupy? - AliBlog.pl

Comments are closed.

Przewiń do góry